ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Δ/ΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ

Ν. ΛΕΣΒΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Εκφράζουμε τα θερμά μας συγχαρητήρια στους μαθητές και Διευθυντές του 3ου Γυμνασίου, 3ου και 4ου Γενικού Λυκείου Μυτιλήνης, καθώς και στις καθηγήτριες, κ. Καραγιάννη Κωνσταντίνα, Μουσικό και κ. Βαλιού Μαρία, πρόεδρο του Συλλόγου καθηγητών Αγγλικής ??Κ.Α.Λ.ΕΣ.ΜΑ ??, για την αξιέπαινη πρωτοβουλία τους να διοργανώσουν τη συναυλία με θέμα: ?? Αστέρια της ροκ μουσικής που έσβησαν πρόωρα ?? που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 1 Απριλίου 2012 στο Δημοτικό Θέατρο Μυτιλήνης. Οι μαθητές με τη ζωντάνια τους και το ταλέντο τους χάρισαν, σε όσους παραβρέθηκαν, μια συγκινητική βραδιά με ευχάριστες και αξέχαστες μελωδίες και έστειλαν σ? αυτούς τους δύσκολους καιρούς ένα μήνυμα δημιουργίας, αισιοδοξίας και θετικής προοπτικής.

Από τη Δ. Δ. Ε .Ν. Λέσβου