3ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,                                      Μυτιλήνη, 31 Οκτωβρίου 2017

Αριθ. Πρωτ.: 8

Μία νέα σχολική χρονιά έχει αρχίσει.

Καλωσορίζουμε τους μαθητές της Α? Λυκείου και ευχόμαστε σε όλους καλή πρόοδο.

Επικοινωνούμε μαζί σας για να σας γνωρίσουμε τη σύσταση του Δ.Σ., όπως αυτό προέκυψε από τις εκλογές που διενεργήθηκαν εφέτος στις 23-10-2017. Η σύσταση του Συμβουλίου είναι η εξής:

Πρόεδρος:         Σχαλλίγ Μαριολέν, τηλ. 6973726360

Αντιπρόεδρος:  Ευαγγελινίδης Νικόλαος  τηλ. 6944704011

Γραμματέας:     Καραμάνου Βάσω, τηλ. 6937663024

Ταμίας:              Γιανακάρα Μαρία, τηλ. 6979322227

Μέλη:                Τζινέλλη Μυρσίνη, τηλ. 6975884729

Καταξηνού Ελισάβετ, τηλ. 6947031856

Χιώτου Μυρσίνη, τηλ. 22510 91601

Χατζηλίας Νικόλαος τηλ.6972778387

Ψύλλου Δήμητρα, τηλ. 6973230151

Θέλουμε να σας τονίσουμε ότι για άλλη μια χρονιά θα είμαστε κοντά σας, πρόθυμοι να αντιμετωπίσουμε και να προσπαθήσουμε να λύσουμε τα προβλήματα του Λυκείου μας, να θέσουμε καινούριους στόχους και να τους πραγματοποιήσουμε. Για αυτό ζητάμε τη βοήθεια, τη συνεργασία και την υποστήριξη όλων σας.

Για τη σχολική χρονιά 2017-2018 η ετήσια συνδρομή ορίστηκε στο ποσό των 5 ? ανά οικογένεια. Έχοντας πλήρη επίγνωση της σημερινής δύσκολης οικονομικής κατάστασης που αντιμετωπίζουμε όλοι μας, σας παρακαλούμε θερμά για την στήριξη όλων σας το συντομότερο δυνατό, μέχρι και την 30η Νοεμβρίου 2017 προκειμένου να καλυφθούν τρέχουσες και προγραμματισμένες ανάγκες που αφορούν τα παιδιά μας. Τα χρήματα θα δίδονται στο ταμία του κάθε τμήματος.

Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ                                                    Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Καραμάνου Βάσω                                                   Σχαλλίγ Μαριολέν

Κατεβάστε την παρουσίαση της υπευθύνου ΚΕΣΥΠ που έγινε στην συγκέντρωση γονέων των μαθητών του σχολείου μας, στις 23/10/2017.

Κάντε κλικ ΕΔΩ

Μυτιλήνη, 25 Ιανουαρίου 2016

Αρ. Πρωτ.: 5

Προς:

Αρτοποιείο - Φούρνος ΄΄ ΤΟ ΣΤΑΧΥ΄΄,

Ασκληπιού & Παπαδιαμάντη,

Μυτιλήνη ΤΚ.81100,

Τηλ. 2251044055

Υπεύθυνοι: ΑΦΟΙ ΤΑΜΒΑΚΗ ΟΕ

Μετά την επιτυχημένη εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο χώρο του 3ου Λυκείου, με τη συμμετοχή και βοήθεια του Συλλόγου Διδασκόντων & του Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων του 3ου Λυκείου Μυτιλήνης, με την παρούσα επιστολή, αισθανόμαστε την ανάγκη να σας ευχαριστήσουμε που για ακόμα μία χρονιά ανταποκριθήκατε και διαθέσατε αφιλοκερδώς δέκα (10) βασιλόπιττες, για την εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 15 Ιανουαρίου 2016 στο χώρο του σχολείου.

Η σημασία της προσφοράς, στους δύσκολους καιρούς που διανύουμε, δίνουν το παράδειγμα της συνεργασίας και την αλληλεγγύης στους νέους μας, οι οποίοι θα κληθούν να διαχειριστούν τις κρίσεις της σύγχρονης εποχής.

Ευχαριστούμε και πάλι.

Με εκτίμηση,

Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ                                               Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΣΧΑΛΛΙΓ ΜΑΡΙΟΛΕΝ                                   ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3ΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Αγαπητοί γονείς & κηδεμόνες,                                    Μυτιλήνη, 14 Οκτωβρίου 2015

Αριθ. Πρωτ.: 1

Μία νέα σχολική χρονιά έχει αρχίσει.

Καλωσορίζουμε τους μαθητές της Α΄ Λυκείου και ευχόμαστε σε όλους καλή πρόοδο.

Επικοινωνούμε μαζί σας για να σας γνωρίσουμε τη σύσταση του Δ.Σ., όπως αυτό προέκυψε από τις εκλογές που διενεργήθηκαν στις 14-10-2015. Η σύσταση του νέου Συμβουλίου είναι η εξής:

Πρόεδρος:         Χρυσανθάκης Ιωάννης,

Αντιπρόεδρος: Καταξηνού Ελισσάβετ,

Γραμματέας:     Χατζηελενούδα Μαριολέν,

Ταμίας:              Τζινέλλη Μυρσίνη,

Μέλη:                 Δεληογλάνη Κοραλία,

Λεριού Δέσποινα,

Χατζηράλλης Θεόδωρος,

Για τη σχολική χρονιά 2015-2016 η ετήσια συνδρομή ορίστηκε στο ποσό των 5 € ανά οικογένεια. Έχοντας πλήρη επίγνωση της σημερινής δύσκολης οικονομικής κατάστασης που αντιμετωπίζουμε όλοι μας, σας παρακαλούμε θερμά για την στήριξη όλων σας το συντομότερο δυνατό, προκειμένου να καλυφθούν τρέχουσες και προγραμματισμένες ανάγκες που αφορούν τα παιδιά μας.

Με εκτίμηση,

Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ                                                Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

ΧΑΤΖΗΕΛΕΝΟΥΔΑ ΜΑΡΙΟΛΕΝ                    ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ανακοινώνεται η σύσταση του Δ.Σ., όπως αυτό προέκυψε από τις εκλογές που διενεργήθηκαν στις 14-10-2015. Η σύσταση του νέου Συμβουλίου είναι η εξής:

Πρόεδρος:         Χρυσανθάκης Ιωάννης,

Αντιπρόεδρος:  Καταξηνού Ελισσάβετ,