Translate us!  

Greek Bulgarian Dutch English French German Hungarian Italian Romanian Spanish
   

RSS feed  

   
 
greek-flag

 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2016-2017

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΣ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

 

Σπυρέλλης Άγγελος (Γ' Τάξη)

 

Γ' τάξη

ΡΑΧΑΝΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

ΜΑΝΑΒΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 


  

Β' τάξη

ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΧΑΤΖΗΕΛΕΝΟΥΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

Α' τάξη

(μετά από κλήρωση)

ΤΣΙΤΣΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (28 Οκτ)

ΨΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (8 ΝΟΕ)

ΚΥΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (25 ΜΑΡ)

ΚΥΤΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (Επιλαχούσα)

 

greek-flag
 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2014-2015

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Τσολακίδης Χρήστος (Γ' Τάξη)

 

Γ' τάξη

Μαρινάκη Ελπίδα

 Κατσακούλη Παναγιώτα (Γ' Τάξη)


 

Β' τάξη

Πετροζέλλης Παναγιώτης

Μυρσινιά Χριστίνα

   
 

Α' τάξη

Χατζηράλλη Χρύσα

Τσελεμπή Χρύση

Σπυρέλλης Αγγελος

greek-flag
 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Πετροζέλλης Παναγιώτης (Γ' Τάξη)

 

Γ' τάξη

Σέντας Γεώργιος

Δαγέλη Μαρία-Ολυμπία Μιχαηλία

Γκιγκιλίνης Εμμανουήλ (Γ' Τάξη)


  

Β' τάξη

Μανάβη Σταυρούλα

Σπυρέλλης Αγγελος

Α' τάξη

Χατζηελενούδας Ηρακλής

Παπαδάκης Χαράλαμπος

Δάλα Μαρία

greek-flag
 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2013-2014

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Σταμπουλής Στρατής (Γ' Τάξη)

Κατσακούλη Χριστίνα (Β' τάξη)

Ζήση Ελένη (Γ' τάξη)  


Σέντας Γιώργος (Α' τάξη)

Κατσακούλη Παναγιώτα (Γ' τάξη) Τσολακίδης Χρήστος (Β' τάξη)
  Πετροζέλλης Παναγιώτης (Α' τάξη)
   
greek-flag
 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2012-2013

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Καμπουρέλλη Ελένη (Γ' Τάξη)

Ζήση Ελένη (Β' τάξη)

 

Μακρή Ελπινίκη (Γ' Τάξη)

  Μυρσινιάς Ιωάννης (Γ' Τάξη)
  Κακάμπουρα Μαρία (Β' Τάξη)
  Μαρινάκη Ελπίδα (Α' Τάξη)
   Δάλα Βασιλεία (Α' τάξη)
   Ψυρούκης Ηλίας (Γ'τάξη)
 Κατσακούλη Παναγιώτα (Β' τάξη)
Σταμπουλής Στρατής (Β' τάξη)
Τσολακίδης Χρήστος (Α' τάξη)
Προκοπίου Μαρία (Α' τάξη)

 

greek-flag
 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2011-2012

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Καρδαλά Ελένη (Γ' Τάξη)

Κατσιάνου Παναγιώτα (Γ' Τάξη)

 

Σπυρέλλη Μυρσίνη (Γ' Τάξη)

  Καμπουρέλλη Ελένη (Β' Τάξη)
  Μακρή Ελπινίκη (Β' Τάξη)-28/10 & 8/11
  Ιωαννίδης Δημήτρης (Β' Τάξη)-25/3
  Πατέστου Ολγα (Β' Τάξη)-28/10
  ΖήσηΕλένη  (Α' Τάξη)-8/11
Χαχάλη Ηλιάνα (Α' Τάξη)-25/3

 

 

 
 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2010-2011

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Ζήσης Λεωνίδας (Γ' Τάξη)

Ζήσης Λεωνίδας (Γ' Τάξη)

Ασπρολούπος Ραφαήλ (Γ' Τάξη)

Ασπρολούπος Ραφαήλ (Γ' Τάξη)

  Σαμαρά Σοφία (Γ' Τάξη)
  Καρδαλά Ελένη (Β' Τάξη)
  Βάσσου Κωνσταντίνα (Β' Τάξη)
  Παλαιολόγου Αδαμαντία (Β' Τάξη)
  Κατσιάνου Παναγιώτα (Β' Τάξη)
  Μυρσινιάς Ιωάννης (Α' Τάξη)
   

 

 
 

ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2009-2010

 

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

 

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Βαρλάμου Αικατερίνη (Γ' Τάξη)

Καλαμποκίδη Άλκιστις (Γ' Τάξη)

 

Πιπίνη Μαγδαληνή-Ιωάννα (Γ' Τάξη)

 

Ασπρολούπος Ραφαήλ (Β' Τάξη)

 

Ζήσης Λεωνίδας (Β' Τάξη)

 

Καρδαλά Ελένη (Α' Τάξη)

 

Σπυρέλλη Μυρσίνη (Α' Τάξη)

 

Παλαιολόγου Αδαμαντία (Α' Τάξη)

                                  ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2008-2009

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Μαλλιαρού Σοφία (Γ? Τάξη)

Γαβριήλ Σοφία (Γ? Τάξη)


Παπάνη Μαρία (Γ? Τάξη)

 

Τσιάγγου Ειρήνη(Β? Τάξη)

 

 Πιπίνη Μαγδαληνή-Ιωάννα (Β' Τάξη)

 


Ασπρολούπος Ραφαήλ (Α? Τάξη)

                                  ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2007-2008

ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΟΙ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΕΣ

Μιχαλάκης Βύρωνας (Γ? Τάξη)

Γαλέτσας Χρύσανθος (Γ? Τάξη)

Σαμαρά Χαρίκλεια (Γ? Τάξη)

Πολυχρόνη Δαμασκηνή (Γ? Τάξη)

 

Μαλλιαρού Σοφία (Β? Τάξη)

 

Γαβριήλ Σοφία (Β? Τάξη)

 

Παπάνη Μαρία (Β? Τάξη)

 

Αϊβαλιώτη Ειρήνη (Α? Τάξη)

 

Πατέστου Βασιλική (Α? Τάξη)