Translate us!  

Greek Bulgarian Dutch English French German Hungarian Italian Romanian Spanish
   

RSS feed  

   

Ανακοινώθηκαν από το υπουργείο παιδείας οι βάσεις εισαγωγής και τα ονόματα των επιτυχόντων στις πανελλαδικές 2016.

Η κατάσταση των επιτυχόντων υποψηφίων του σχολείου μας είναι η παρακάτω.

Ο σύλλογος διδασκόντων συγχαίρει όλους τους υποψηφίους και εύχεται καλή πρόοδο στο νέο σταθμό της ζωής τους.

Επιτυχόντες 90%

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΪΒΑΛΙΩΤΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΑΜΑΝΕΛΛΗ-ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΦΩΤΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΑΧΑΜΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΑΛΑΚΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΤΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΝΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΟΥΜΡΙΓΙΑ ΡΑΜΑΖΑΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΥΡΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΡΙΚΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΑΛΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΑΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΛΕΝΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΕΝΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΙΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΑΚΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΝΤΟΝΗ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΧΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΕΡΟΠΗ-ΚΛΕΙΩ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΕΑΡΧΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΕΡΙΦΥΛΗ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ-ΤΖΙΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΞΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΙΤΙΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΧΑΤΖΗΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

Επιτυχόντες 10% 2014

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΒΟΥΚΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΚΑΝΔΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ

Επιτυχόντες 10% 2013

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΚΟΥΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ

Ανακοινώνονται οι επιτυχόντες των πανελλαδικών εξετάσεων 2014:

Επιτυχόντες  3ου Γενικού Λυκείου στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

για το Ακαδ. έτος 2009 - 10  (90%)

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΒΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 309 OIKONOMIKΩN  EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ                                          ΗΜ.
ΒΟΥΚΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 234 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ  ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)                                   ΗΜ.
ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΟΦΙΑ 289 ΦAPMAKEYTIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ                                                   ΗΜ.
ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ                                            ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΓΚΑΓΚΑΡΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 869 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ  ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ                      ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 294 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)                ΗΜ.
ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 211 MHXANOΛOΓΩN  MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                       ΗΜ.
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗ 746 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)                            ΗΜ.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 315 OIKONOMIKΗΣ  EΠIΣTHMΗΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ                                        ΗΜ.
ΖΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 208 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)                                 ΗΜ.
ΚΑΒΑΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ                                            ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 742 ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)                             ΗΜ.
ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 127 AΓΓΛΙΚΗΣ  ΓΛΩΣΣAΣ  KAI  ΦIΛOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ                              ΗΜ.
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΑΘΑΝΑ 112 IΣTOPIAΣ &  APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                     ΗΜ.
ΚΑΦΑΛΟΥΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 113 ΦIΛOΛOΓIAΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                                                 ΗΜ.
ΚΕΡΕΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 712 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                            ΗΜ.
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙ 188 ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ               ΗΜ.
ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΩΤΗ 321 OIKONOMIKΩΝ EΠIΣTHMΩN  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)                                ΗΜ.
ΚΟΥΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 201 ΠOΛITIKΩN  MHXANIKΩN ΕΜΠ                                               ΗΜ.
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 157 NAYTIΛIAKΩN  ΣΠOYΔΩN  ΠΕΙΡΑΙΑ                                          ΗΜ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 559 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΠΕΙΡΑΙΑ                                                ΗΜ.
ΛΑΛΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 223 HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN  MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)         ΗΜ.
ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΑΞΙΑ 343 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)                                ΗΜ.
ΛΑΣΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 322 OPΓAN. KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN  ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)                  ΗΜ.
ΜΑΚΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 128 ΠAIΔ/ΓIKO  ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΘΗΝΑΣ                                    ΗΜ.
ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 297 IATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                     ΗΜ.
ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 294 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ  ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ (ΑΘΗΝΑ)                ΗΜ.
ΜΑΝΩΛΗ  ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 110 IΣTOPIAΣ  KAI  APXAIOΛOΓIAΣ ΑΘΗΝΑΣ                                     ΗΜ.
ΜΟΡΙΑΝΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ 214 ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡ/ΛΟΝΤΟΣ  ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)                         ΗΜ.
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 354 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                   ΗΜ.
ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 720 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                            ΗΜ.
ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 567 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                                      ΗΜ.
ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 836 ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                          ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΠΑΣΙΝΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ  ΡΑΦΑΗΛ 132 ΠAIΔ/KO  ΔHMOT EKΠ/ΣHΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)                                ΗΜ.
ΠΑΣΣΑΔΕΛΛΗ ΑΛΚΜΗΝΗ 628 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)                           ΗΜ.
ΠΕΤΡΕΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 305 OΔONTIATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                ΗΜ.
ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 280 ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                         ΗΜ.
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 404 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ.  AΓΩΓHΣ & AΘΛHT.  ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)                     ΗΜ.
ΠΡΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 331 HΛEKΤΡΟNIKΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ KAI MHXΑΝΙKΩN YΠOΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)  ΗΜ.
ΣΟΥΣΑΜΛΗ ΜΑΡΙΑ 141 ΠAIΔAΓΩΓIKO  ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ  ΠΑΤΡΑΣ                                 ΗΜ.
ΣΠΙΡΛΙΓΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 129 AΓΓΛΙΚΗΣ  ΓΛΩΣΣAΣ  KAI  ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                           ΗΜ.
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΛΙΑΣ 309 OIKONOMIKΩN  EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ                                          ΗΜ.
ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 207 ΠOΛITIKΩN  MHXANIKΩN  ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)                                   ΗΜ.
ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 297 IATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                     ΗΜ.
ΤΑΝΗΣ ΦΩΚΙΩΝ 816 ΝΑΥΤΙΚΩΝ  ΔΟΚΙΜΩΝ  (ΣΝΔ)  ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ                    ΕΙΔ.ΚΑΤ3648/α   ΗΜ.
ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 575 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΣΕΡΡΩΝ                                                 ΗΜ.
ΤΣΟΚΑΡΑ ΚΑΚΑΝΙΑΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 130 ΠAIΔAΓΩΓIKO  ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ   ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ                             ΗΜ.
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΘΕΑ ΑΙΚΑ 151 ΨYXOΛOΓIAΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)                                           ΗΜ.
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 285 ΓEΩΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                    ΗΜ.
ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 164 ΠAIΔ/KO ΔHMOT. EKΠ/ΣHΣ   ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)                             ΗΜ.
ΧΑΧΑΛΗ ΡΗΓΟΥΛΑ  ΜΑΡΙΑ 119 NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                      ΗΜ.

Επιτυχόντες  3ου Γενικού Λυκείου στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση

για το Ακαδ. έτος 2009 - 10  (10%)

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 515 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ   TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                                   ΗΜ.
ΒΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 348 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                                     ΗΜ.
ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 348 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                                     ΗΜ.
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 218 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)    ΗΜ.
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 696 ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)                     ΗΜ.
ΚΟΥΒΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ                                            ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΛΕΟΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 167 KOINΩNIKHΣ  ANΘPΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                ΗΜ.
ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 270 XHMEIAΣ  ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                                             ΗΜ.
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 508 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)  ΗΜ.
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΘΗΝΑ   ΕΙΡΗΝΗ 730 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)       ΗΜ.
ΤΑΜΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 111 ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                   ΗΜ.
ΤΣΑΤΡΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 369 ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΑΜΙΑ)      ΗΜ.
ΤΣΑΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 205 ΠOΛITIKΩN  MHXANIKΩN  ΠΑΤΡΑΣ                                           ΗΜ.
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 276 ΠEPIBAΛΛONTOΣ  ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                                      ΗΜ.
ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 209 MHXANOΛOΓΩN  MHXANIKΩN ΕΜΠ                                             ΗΜ.

Επιτυχόντες πανελλαδικών εξετάσεων 2011 (90%)

 

ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ      207 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)                                   ΗΜ.
ΑΙΒΑΛΙΩΤΕΛΛΗΣ            ΓΑΒΡΙΗΛ ΙΩΑΝΝΗ 246 ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ                           ΗΜ.
ΑΡΓΥΡΙΟΥ                ΜΥΡΣΙΝΗ        663 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                                             ΗΜ.
ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΣ              ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙ 297 ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                       ΗΜ.
ΒΑΡΓΕΜΙΤΖΙΔΟΥ            ΘΕΑΝΩ          129 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ   ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                           ΗΜ.
ΒΕΝΤΟΣ                  ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ      530 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΓΡΕΒΕΝΑ)               ΗΜ.
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ      219 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ               ΗΜ.
ΓΑΒΡΙΗΛ                  ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΕΛΕΝ 515 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ     ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                                 ΗΜ.
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ              ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ      223 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)         ΗΜ.
ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ              ΔΗΜΗΤΡΑ        218 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)   ΗΜ.
ΔΑΓΙΕΛΛΗ                ΕΛΕΝΗ          164 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)                         ΗΜ.
ΖΗΣΗΣ                    ΛΕΩΝΙΔΑΣ      211 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                       ΗΜ.
ΖΟΥΡΕΛΛΗ                ΕΙΡΗΝΗ        618 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ                                               ΗΜ.
ΙΑΤΡΕΛΛΗΣ                ΧΑΡΙΛΑΟΣ      322 ΟPΓΑΝ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)                     ΗΜ.
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ      592 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ)                   ΗΜ.
ΚΑΛΔΗ                    ΓΑΒΡΙΕΛΑ      719 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                               ΗΜ.
ΚΑΝΕΛΗΣ                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      320 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)                                 ΗΜ.
ΚΑΣΣΟΣ                  ΝΙΚΟΛΑΟΣ      247 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ                                                     ΗΜ.
ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ                ΠΕΤΡΟΣ        203 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                         ΗΜ.
ΚΟΚΚΙΝΟΥ                ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΕΙΡ 138 ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ   ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ)                         ΗΜ.
ΚΟΝΤΟΣ                  ΝΙΚΟΛΑΟΣ      801 ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ                                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΚΟΥΒΑΡΗΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙ 142 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)                       ΗΜ.
ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ      289 ΦΑPΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ                                                   ΗΜ.
ΚΟΥΡΟΥΒΑΚΑΛΗΣ            ΝΙΚΟΛΑΟΣ      870 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ                                             ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ       ΗΜ.
ΚΟΥΤΛΑΣ                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    344 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ   ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)     ΗΜ.
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  355 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ                                   ΗΜ.
ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΔΗΣ            ΚΛΕΑΝΘΗΣ      221 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ   ΠΑΤΡΑΣ               ΗΜ.
ΜΑΚΡΗ                    ΖΩΓΡΑΦΙΑ      119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                       ΗΜ.
ΜΑΡΙΝΟΥ                  ΜΑΡΙΑ          344 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ   ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)     ΗΜ.
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗΣ              ΙΩΑΝΝΗΣ        615 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ                                             ΗΜ.
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ              ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙ 618 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ                                               ΗΜ.
ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  505 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                             ΗΜ.
ΜΟΥΖΑΛΑ                  ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΝΑ  167 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘPΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                 ΗΜ.
ΜΟΥΣΤΑΚΑ                ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ      613 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (ΑΣΤΕΡ)                                 ΗΜ.
ΜΠΟΥΧΛΗΣ                ΘΕΟΔΩΡΟΣ      363 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΒΕΡΟΙΑ)                     ΗΜ.
ΜΥΛΩΝΑΚΗ                ΓΕΩΡΓΙΑ        311 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                       ΗΜ.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      167 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘPΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΕΙΔ.ΠΕΡ.ΤΡΙΤΕΚ. ΗΜ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΧΑΙΔΩ          134 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                       ΗΜ.
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ          ΑΡΓΥΡΗΣ        457 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.                           ΗΜ.
ΠΑΤΕΡΑ                  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      115 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)                                             ΗΜ.
ΠΟΥΛΙΟΥ                  ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΣΙΝΗ 305 ΟΔΟΝΤΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                 ΗΜ.
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ                ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    863 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) - ΣΩΜΑΤΑ       ΕΙΔ.ΚΑΤ3648/α   ΗΜ.
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ              ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ      724 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ                                   ΗΜ.
ΣΑΜΑΡΑ                  ΣΟΦΙΑ          175 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ                                                       ΗΜ.
ΣΑΜΙΑΚΟΣ                ΦΩΤΙΟΣ        527 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ)           ΗΜ.
ΣΟΥΛΑΚΕΛΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ      719 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                               ΗΜ.
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ                ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    252 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)                     ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ     ΗΜ.
ΣΠΕΗ                    ΕΛΕΝΗ          374 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)                             ΗΜ.
ΣΠΥΡΟΥΚΛΑΣ              ΜΙΧΑΗΛ        310 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                   ΕΙΔ.ΠΕΡ. ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ     ΗΜ.
ΣΤΕΦΑΝΟΥ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      106 ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ   ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)                               ΗΜ.
ΣΤΡΑΤΑΚΗ                ΡΑΦΑΗΛΙΑ      133 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ   ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                           ΗΜ.
ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    831 ΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                 ΕΙΔ.ΚΑΤ3648/α   ΗΜ.
ΤΖΑΝΕΛΛΗ                ΙΩΑΝΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 354 ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ(ΜΥΤΙΛΗΝΗ)                   ΗΜ.
ΤΖΙΩΤΗ                  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      663 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                                             ΗΜ.
ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ                ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      339 ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                                     ΗΜ.
ΤΣΙΠΝΗΣ                  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      119 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                                       ΗΜ.
ΤΣΟΥΚΑΛΟΧΩΡΙΤΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ      569 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ                                                 ΗΜ.
ΤΣΟΥΠΗ                  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      320 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)                                 ΗΜ.
ΦΙΦΟ                    ΤΖΟΥΑΝΑ        628 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)                           ΗΜ.
ΧΑΤΖΕΛΛΗ                ΔΕΣΠΟΙΝΑ      127 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ   ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ                             ΗΜ.
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ              ΕΡΙΦΥΛΗ        620 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)                                 ΗΜ.
ΧΩΡΙΑΤΕΛΛΗ              ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ      605 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                               ΗΜ.

 

Επιτυχόντες 10%

ΓΚΑΓΚΑΡΕΛΛΗΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ      253 ΦYΣIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ                                                           ΗΜ.
ΚΑΜΠΕΡΟΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡ 740 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ(ΘΗΒΑ)                     ΗΜ.
ΚΡΗΤΙΚΟΥ                ΑΦΡΟΔΙΤΗ      312 OIKONOMIKΗΣ   EΠIΣTHMΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ                         ΗΜ.