Translate us!  

Greek Bulgarian Dutch English French German Hungarian Italian Romanian Spanish
   

RSS feed  

   

Στο πίνακα του συλλόγου αναγράφονται και οι ώρες κατα τις οποίες οι γονείς μπορούν να επισκέπτονται τους συγκεκριμένους διδάσκοντες μέσα στην εβδομάδα.

Σημειώνεται ότι την 1η εργάσιμη μέρα κάθε μήνα, όλοι οι διδάσκοντες θα είναι διαθέσιμοι για συνεργασία με τους κηδεμόνες των μαθητών 9-12:00μμ.

  Επώνυμο Όνομα Σχέση εργασίας Ημέρα 1η Ώρα Ημέρα 2η Ώρα  
 
1 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ Διευθυντής, Οργανική          
2 ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Υποδιευθύντρια, Οργανική ΤΡΙ 9:45-10:40 ΠΕΜ 10:40-11:30  
3 ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Διάθεση ΠΑΡ 9:45-10:40 ΠΑΡ 11:30-12:20  
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Οργανική ΔΕΥΤ 8:50-9:45 ΤΡΙ 10:40-11:30  
5 ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ Οργανική ΤΡΙ 10:40-11:30 ΠΕΜ 11:30-12:20  
6 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ Οργανική  ΤΕΤ  11:30-12:20  ΠΑΡ  9:45-10:40  
7 ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Οργανική ΔΕΥΤ 12:20-13:05 ΤΕΤ 9:45-10:40  
8 ΚΑΒΑΛΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Διάθεση          
9 ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Οργανική ΔΕΥΤ 10:40-11:30 ΤΕΤ 11:30-12:20  
10 ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ Οργανική ΔΕΥΤ 9:45-10:40 ΠΑΡ 9:45-10:40  
11 ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Οργανική ΔΕΥΤ 11:30-12:20 ΠΑΡ 11:30-12:20  
12 ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Οργανική ΔΕΥΤ 10:40-11:30 ΠΕΜ 9:45-10:40  
13 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Οργανική ΤΕΤ 10:40-11:30 ΠΕΜ 9:45-10:40  
14 ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ Οργανική ΔΕΥΤ 9:45-10:40 ΠΑΡ 9:45-10:40  
15 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Οργανική ΤΕΤ 10:40-11:30 ΠΕΜ 12:20-13:05  
16 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Διάθεση          
17 ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΝΔΡΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Οργανική ΔΕΥΤ 10:40-11:30 ΠΕΜ 10:40-11:30  
18 ΣΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Οργανική  ΤΕΤ 9:45-10:40 ΠΕΜ 12:20-13:05  
19 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Οργανική ΤΡΙ 10:40-11:30 ΤΕΤ 8:50-9:45  
20 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Οργανική ΤΕΤ 8:50-9:45 ΠΑΡ 8:50-9:45  
21 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ Οργανική ΤΡΙ 10:40-11:30 ΤΕΤ 8:50-9:45  
22 ΦΙΛΕΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Διάθεση ΤΡΙ 8:50-9:45 ΠΑΡ 10:40-11:30  

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (Διευθυντής)

ΟΡΓ.

ΠΕ19

 
 

ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (Υποδιευθύντρια)

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ01

 
 

ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΣΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ03

 
 

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ03

 
 

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ03

 
 

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΟΡΓ.

ΠΕ19

 
 

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ0401

 
 

ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ0401

 
 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ0402

 
 

ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ.

ΠΕ0403

 
 

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ09

 
 

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ11

 
 

ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ06

 
 

ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΑΘ.

ΠΕ05

 
 

ΚΑΒΑΛΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΙΑΘ.

ΠΕ07

 
 

ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΑΘ.

ΠΕ08

 
 

ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΠΟΣΠ.

ΠΕ02

 
 

KAΠΙΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (Διευθυντής)

ΟΡΓ.

ΠΕ0401

 
 

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (Υποδιευθυντής)

ΟΡΓ.

ΠΕ19

 
 

ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ01

 
 

ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΜΑΚΡΗ ΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΣΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΣΚΟΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΡΓ.

ΠΕ02

 
 

ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ03

 
 

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ03

 
 

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ03

 
 

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΟΡΓ.

ΠΕ19

 
 

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ0401

 
 

ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ0401

 
 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΓ.

ΠΕ0402

 
 

ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ.

ΠΕ0403

 
 

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ09

 
 

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ11

 
 

ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ.

ΠΕ06

 
 

ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΑΘ.

ΠΕ05

 
 

ΚΑΒΑΛΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΙΑΘ.

ΠΕ07

 
 

ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΑΘ.

ΠΕ08

 
 

ΔΑΝΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΙΑΘ.

ΠΕ09

 
 
 

Ονοματεπώνυμο

Σχέση εργασίας

Ειδικότητα

 

1

ΚΑΠΙΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΡΓ

ΠΕ0401

 
 

2

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΟΡΓ

ΠΕ19

 
 

3

ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ01

 
 

4

ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

 
 

5

ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

 
 

6

ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΡΓ

ΠΕ02

 
 

7

ΣΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

 
 

8

ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ02

 
 

9

ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

 
 

10

ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣABBAΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

 
 

11

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

 
 

12

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

 
 

13

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ0401

 
 

14

ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΡ0401

 
 

15

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ0402

 
 

16

ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ0403

 
 

17

ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΑ

ΠΕ05

 
 

18

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΙΑΣΤΙΑΝΑ

ΟΡΓ

ΠΕ06

 
 

19

ΤΣΙΜΕΝΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

ΔΙΑ

ΠΕ07

 
 

20

ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΑ

ΠΕ08

 
 

21

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ09

 
 

22

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ

ΠΕ11

 
 

23

ΠΕΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΔΙΑ

ΠΡ1802

 
 

24

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ19

 
 

 

  ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ  
1 ΚΑΠΙΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ04.01 - ΦΥΣΙΚΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ-ΜΟΝΙΜΟΣ
2 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΠΕ19 - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ-ΜΟΝΙΜΟΣ
3 ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ08 - ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΜΟΝΙΜΟΣ
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ04.02 - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
5 ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
6 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
7 ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
8 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ10 - ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
9 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ12.01 - ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
10 ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ06 - ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ
11 ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΕ03 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
12 ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ04.01 - ΦΥΣΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
13 ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
14 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕ11 - ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΟΝΙΜΟΣ
15 ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
16 ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
17 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ03 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
18 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕ05 - ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ
19 ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
20 ΠΕΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ18.02 - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΟΝΙΜΟΣ
21 ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΝΔΡΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ04.04 - ΒΙΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
22 ΣΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
23 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΠΕ06 - ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΜΟΝΙΜΟΣ
24 ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
25 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΠΕ01 - ΘΕΟΛΟΓΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ
26 ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ
27 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕ19 - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. ΜΟΝΙΜΟΣ
28 ΤΣΟΜΠΑΝΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΠΕ04.01 - ΦΥΣΙΚΟΙ ΜΟΝΙΜΟΣ

ΚΑΠΙΩΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ)

ΔΙΑ

ΠΕ0401

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ)

ΟΡΓ

ΠΕ19

ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΑ

ΠΕ08

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ0402

ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΔΙΑ

ΠΕ02

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΑ

ΠΕ03

ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΣΤΕΛΛΑ

ΔΙΑ

ΠΕ06

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ10

ΚΑΡΑΜΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑ

ΠΕ0401

ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ

ΠΕ06

ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣABBAΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ0401

ΚΟΥΛΑΟΥΣΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΔΙΑ

ΠΕ0401

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΑ

ΠΕ11

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ

ΠΕ11

ΜΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΡΓ

ΠΕ02

ΜΑΛΑΚΑΣΙΩΤΗ ΖΩΗ

ΔΙΑ

ΠΕ02

ΜΑΜΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΔΙΑ

ΠΕ03

ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ02

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

ΜΠΕΛΕΒΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ13

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΔΙΑ

ΠΕ0401

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΔΙΑ

ΠΕ0401

ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΟΡΓ

ΠΕ05

ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ0403

ΣΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΙΑΣΤΙΑΝΑ

ΟΡΓ

ΠΕ06

ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ01

ΤΡΥΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΑ

ΠΕ02

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ19

ΨΑΛΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΔΙΑ

ΠΕ01

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΟΡΓ (Διευθυντής)
ΠΕ03
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΟΡΓ(Υποδιευθυντής)
ΠΕ19
ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΟΡΓ
ΠΕ01
ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΔΙΑ
ΠΕ01
ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΜΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΜΠΟΣΔΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΣΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΟΡΓ
ΠΕ02
ΓΚΕΝΤΣΗ ΑΝΝΑ
ΔΙΑ
ΠΕ02
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΑ
ΠΕ02
ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣABBAΣ
ΟΡΓ
ΠΕ03
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΟΡΓ
ΠΕ03
ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΟΡΓ
ΠΕ03
ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΡΓ
ΠΕ03
ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΡΓ
ΠΕ04.01   e-class
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΟΡΓ
ΠΕ04.01
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΡΓ
ΠΕ04.02    e-class
ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΟΡΓ
ΠΕ04.03
PEARCE HILARY
ΔΙΑ
ΠΕ05
ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ
ΟΡΓ
ΠΕ06
ΚΑΡΙΩΤΟΥ ΓΙΩΤΑ
ΟΡΓ
ΠΕ06
ΖΑΝΝΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΔΙΑ
ΠΕ06
ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΟΡΓ
ΠΕ10
ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΟΡΓ
ΠΕ11
ΜΠΕΛΕΒΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΟΡΓ
ΠΕ13
ΣΙΜΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΠΌ
ΤΕ17.01
ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΟΡΓ
ΠΕ19       e-class
ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΑ
ΠΕ08
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΔΙΑ
ΠΕ16

 

 

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
(Διευθυντής)

ΟΡΓ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(Υποδιευθυντής)

ΟΡΓ

ΠΕ19

Πληροφορικής

ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΙΑ

 

Καλλιτεχνικών

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ04.02

Χημικός

ΒΑΛΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΔΙΑ

ΠΕ06

Αγγλικής Φιλολογίας

ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΟΡΓ

ΠΕ04.01

Φυσικός

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΔΕΛΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΑ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ10

Κοινωνιολόγος

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ12

Πολιτικός Μηχανικός

ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣABBAΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ04.01

Φυσικός

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ

ΠΕ11

Φυσικής Αγωγής

ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΜΑΜΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΔΙΑ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΜΠΕΛΕΒΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΑ

ΠΕ13

Πολιτικών Επιστημών

ΜΠΟΣΔΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ04.03

Βιολόγος

ΠΛΑΦΑΔΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΑ

ΠΕ05

Γαλλικής Φιλολογίας

ΣΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΙΑ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΟΡΓ

ΠΕ06

Αγγλικής Φιλολογίας

ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ01

Θεολόγος

ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΑ

ΠΕ06

Αγγλικής Φιλολογίας

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ19

Πληροφορικής

ΦΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ

ΔΙΑ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ

ΔΙΑ

ΠΕ04.01

Βιολόγος

 

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
(Διευθυντής)

ΟΡΓ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(Υποδιευθυντής)

ΟΡΓ

ΠΕ19

Πληροφορικής

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ04.02

Χημικός

ΑΡΜΟΥΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΔΙΑ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΟΡΓ

ΠΕ04.01

Φυσικός

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΓΑΔ ΠΑΥΛΟΣ

ΔΙΑ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ10

Κοινωνιολόγος

ΙΑΤΡΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ

ΔΙΑ

ΠΕ06

Αγγλικής Φιλολογίας

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ12

Πολιτικός Μηχανικός

ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣABBAΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ04.01

Φυσικός

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΡΓ

ΠΕ11

Φυσικής Αγωγής

ΜΑΜΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΔΙΑ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΟΡΓ

ΠΕ11

Φυσικής Αγωγής

ΜΠΕΛΕΒΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΙΑ

ΠΕ13

Πολιτικών Επιστημών

ΜΠΟΣΔΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ04.03

Βιολόγος

ΠΛΩΜΑΡΙΤΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΟΡΓ

ΠΕ06

Αγγλικής Φιλολογίας

ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΓ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΟΡΓ

ΠΕ01

Θεολόγος

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΟΡΓ

ΠΕ19

Πληροφορικής

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΔΙΑ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΝ. ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΠΕ04

Βιολόγος

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ04

Χημικός

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΜΟΝ. ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΠΕ16

Μουσικός

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΒΑΛΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΜΟΝ. ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΠΕ04

Φυσικός

ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ04

Φυσικός

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ10

Κοινωνιολόγος

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ12

Πολιτικός Μηχανικός

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ

ΜΟΝ. ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΠΕ06

Αγγλικής Φιλολογίας

ΚΑΤΡΑΚΑΖΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΝ. ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΚΟΝΤΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ04

Φυσικός

ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ11

Φυσικής Αγωγής

ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ11

Φυσικής Αγωγής

ΜΠΕΛΕΒΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΟΝ. ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΠΕ13

Πολιτικών Επιστημών

ΜΠΟΣΔΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΞΕΝΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΟΝ. ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ

ΠΕ05

Γαλλικής Φιλολογίας

ΠΑΥΛΑΚΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΠΛΩΜΑΡΙΤΕΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ06

Αγγλικής Φιλολογίας

ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ02

Φιλόλογος

ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ01

Θεολόγος

ΤΑΞΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ03

Μαθηματικός

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΜΟΝΙΜΗ

ΠΕ19

Πληροφορικής ΑΕΙ

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΜΟΝΙΜΟΣ

ΠΕ19

Πληροφορικής ΑΕΙ